Výlety

Ostrov Mnemba

Jeden z najmenších ostrovov súostrovia Zanzibar, ostrov Mnemba, je malý kúsok neba! Tento ostrov v súkromnom vlastníctve má priemer iba 1,5 km, ale intimita a odľahlosť ostrova vynahradzujú jeho malú rozlohu. Predstavte si, že máte ostrovný raj takmer celý pre seba…

Ostrov Mnemba, obklopený chráneným koralovým útesom, ponúka neuveriteľné zážitky zo šnorchlovania a potápania, ako aj všetky druhy vodných aktivít.

Plávanie a šnorchlovanie okolo korálov Mnemba

BBQ obed s morskými plodmi: chobotnice, homáre, chobotnice, krevety

Tropické ovocie: mango, banány, ananás, melón

Niekedy môžete vidieť delfíny, ale nie vždy

Ak máš záujem

Stone Town

Prehliadka Stone Town prebieha s odborníkom s licenciou miestneho sprievodcu v najžiadanejších jazykoch, aby ste sa uistili, že budete počuť všetko a vychutnáte si krásu Stone Town, ikonického mesta východnej Afriky.

Váš sprievodca vás zavedie na objavovanie najdôležitejších miest v centre Stone Town, ako je Freddie Mercury House, House Of Wonder, Darajani Market, Bývalý trh s otrokmi.

Sprievodca sa s vami prejde po trhu Darajani a úzkych uličkách Stone Town, kde budete môcť náhodne nakupovať v obchodoch so suvenírmi a fotografovať na instagrame a spoznávať kultúru svahilských ľudí.

Návšteva historických budov: House of Wonders, Freddie Mercury House, Sultans’ Palace atď.

Nakupovanie na trhu Darajani v Stone Town

Zažite prehliadku miestnej aukcie rýb v Stone Town

Zistite viac o kultúre a architektúre Stone Town

Vytváranie úžasných fotografií Stone Town

Ak máš záujem

Les Jozan

Les Jozan je celkom známym miestom na Zanzibare a je ľahké ho vidieť! Pravdepodobne ste už videli obrázky na rôznych sociálnych médiách cestovateľov s roztomilými opicami Red Colobus, ktoré sa s nimi hrajú v lese. V tejto 3-hodinovej prehliadke to môžete zažiť na vlastnej koži

Toto miesto je jediným domovom týchto krásnych tvorov na svete, kam ich môžete ísť vidieť. Na našej prehliadke po lese Jozan budete mať možnosť preskúmať a hrať sa s týmito opicami a dúfajme, že získate úžasné fotografie na pamiatku Zanzibaru.

Prechádzka okolo najväčšieho lesa na Zanzibarských ostrovoch

Zábavný čas s opicami Red Colobus Monkey (vyskytuje sa iba na Zanzibarských ostrovoch)

Pozrite si ďalšie druhy nájdené v lese Jozani

Získajte viac informácií o bylinkách a o tom, ako ich používame na Zanzibare

Preskúmajte viac o histórii spojenej s lesom Jozani (flóra a fauna)

Ak máš záujem

Osobné/VIP zájazdy

Čokoľvek si želáte, o čom snívate…..stačí nám dať vedieť a my pre vás pripravíme špeciálny balíček.

Loďou:

Ranný východ slnka Popoludňajší západ slnka Rybolov Špeciálne súkromné ​​výlety na malé ostrovy v okolí Večera v Rock Restaurant a viac…..

Autom:

Nočný život v Stone Town Navštívte miestne dediny a ľudí v skutočných domovoch Jedlo v najlepšej reštaurácii Miestne gastronomické zážitky originálnej zanzibarskej kuchyne a viac…..

Ak máš záujem